Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

0
349
Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. 1944 yılında kurulan Yapı Kredi, şu anda Türkiye’nin en büyük 4. özel bankasıdır. Sürekli olarak kendini yenileme ve bu konuda çalışmalar yürüten banka, büyüme odaklı yatırımları ile de dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra da Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri de müşteri odaklı verdiği hizmetler ile ön plana çıkıyor.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, 0850 222 0444 numarası ile hizmet vermektedir. Ayrıca 444 0 444 numarasından da hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden çeşitli destek konuları bulunmaktadır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Destek Konuları

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, sesli yanıt sistemiyle de hizmet veriyor. Sesli yanıt sistemi son teknoloji ile donatılarak müşterilerine destek veriyor.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığıyla yapacağınız işlemleri için İnternet Bankacılığı ve Cep Şube’de kullandığınız telefonlar için tek şifre tanımlayarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi cep telefonununuzu veya dilediğiniz bir numarayı yeni özellik olan Beni Tanı ile tanımlayarak birçok konuda işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası kurumsal müşterilerine özel olarak da çağrı desteği ile hizmet vermektedir. Yapı Kredi Kurumsal Müşteri Hizmetleri 444 0 448 veya 0850 222 0 448 numarasından hizmet vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here