N Kolay Kredi Başvurusu

0
483
N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi, kredi kullanmak isteyenler için en basit ve hızlı dönüt veren yollardan birisidir. Günümüz şartlarında lüks olmaktan çıkmış ve birer ihtiyaç haline gelmiş harcamalar için kenarında birikmiş parası olmayanların ilk aklına gelen ödeme yöntemlerinden biri olan krediler sizler için inanılmaz teklifler sunmaktadır. Ev, araba veya düğün, tatil gibi acil nakit ihtiyaçlarınızda yardımınıza koşan krediler N Kolay Kredi ayrıcalığı ile sizler ile buluşmaktadır. Peki; süreç nasıl işlemektedir diye merak edenler için detaylı bilgileri sizler için oluşturduk.

Öncelik ile ilk yapmanız gereken https://www.nkolaykredi.com.tr adresine girmeniz olacaktır.

N Kolay Kredi Başvurusu

Yukarıda verilen linke tıkladıktan sonra N Kolay Kredi Başvurusu işleminin ilk adımını atmış tamamlamış oluyorsunuz. Sonrasında ise sizlere daha iyi hizmet verilmesi amaçlanarak oluşturulmuş seçeneklerden birisini seçmeniz gerekmektedir. Bu seçenekler;

  • Aktif Bank Müşterisiyim
  • Passolig Banka Kartım Var
  • Ön Ödemeli Kartım Var
  • Yeni müşteriyim

Şeklinde oluşmaktadır. Daha yukarıda belirtilen şıklardan yeni müşteriyim seçeneği tıkladığınızda ise kısa bir başvuru forma doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında ise sizlere sözleşme onayı kısmı bulunmaktadır. Bu durumda olumlu bir şekilde sonuçlanır ise adresinize N Kolay Kredi’ den yararlanabilmeniz için N Kolay Kart ve Bireysel Hizmet Sözleşmesi gönderilecektir. Bu adımlar sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra geriye sadece paranızı nasıl alacağınıza karar vermek kalmaktadır. Bunun için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bazıları ücretsiz iken bazı seçenekler ücret talep edebilmektedir.

  1. İnternet şubesi aracılığı ile: aktifbank.com.tr internet adresine girip yaptıktan sonra herhangi bir ücret ödemeden paranızı istediğiniz hesaba aktarabilirsiniz.
  2. N Kolay Kart ile: Tüm ATM lerde geçerli olan N Kolay Kart ile paranızı çekebilir veya başka bir hesaba aktarabilirsiniz. Bu işlemler için para çekim ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  3. Nakit Alışverişler ile: Tüm nakit harcamalarınızda herhangi bir ücret ödemeden paranızı kullanabilirsiniz.
  4. PTT aracılığı ile: Türkiye’ de bulunan tüm PTT şubelerinden herhangi bir ücret ödemeden paranızı alabilirsiniz.

N Kolay Kart Faiz Oranları

N Kolay Kart Faiz Oranları diğer tüm kredi kullanabileceğiniz kurumlar gibi farklı kullanım alanları için değişim göstermektedir. Kredi başvurusu kolaylığı ve sorunsuz işleyişi yanında faiz oranlarında ki yapılan esneklikler ile vatandaşların en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Müşterileri için oluşturduğu faiz oranları ve vade imkânları ise şu şekildedir.

Kredi Tutarı   Vade   Faiz Oranı      Taksit Tutarı  Kredi Tahsis Ücreti  Efektif Yıllık Faiz

10.000 TL       12 Ay   %2,29            989,57 TL                50 TL                      %39,8017

10.000 TL       24 Ay   %2,29            574,56 TL                50 TL                     %39,1914

10.000 TL       36 Ay   %2,29            440,98 TL                50 TL                     %38,9807

10.000 TL       48 Ay   %2,29            377,57 TL                50 TL                     %38,8753

N Kolay Passolig

N Kolay Passolig kartı sizlerin kredi başvurularınız için oldukça kolaylaştırıcı bir rol oynamaktadır. Başvuru ekranında Passolig seçeneği ile kısa adımlardan geçerek krediniz anında hesabınıza yatmaktadır. Nasıl Passolig alabileceğiniz ise şu şekildedir.

Öncelik ile Passolig spor, eğlence ve yaşam kartı sloganı ile hizmet vermektedir. Yani hayatın her anında kullabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kartınızı 4.000 noktadan temin edebilmeniz mümkündür. Sizlere en yakın N Kolay Şubeyi bulabilmeniz için https://www.nkolaykredi.com.tr/anasayfa adresine girip en yakın N Kolay’ ı bulun seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. 4.000 den fazla bulunan şubelerden sizlere en yakın olana gidip N Kolay cihazda başvuru bilgileriniz doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler ise T.C kimlik numarası, Cep Telefonu, Tutulan Takım ve doğum tarihinizden oluşmaktadır. Bu adım tamamlandıktan sonra karşınıza kart tipi seçim ekranı çıkacaktır. Burada bulunan PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart, PASSOLİG Banka kartı, PASSOLİG Kredi Kartı seçeneklerinden sizler için uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. Bu seçimi tamamladıktan sonra başvuru yapmak istediğiniz takım kartını seçmeniz gerekmektedir. Bu ekrandaki son adım olarak teslimat tipini seçtikten sonra ileri tuşuna basmanız gerekmektedir. Açılan ekranda ise fotoğraf çektirmeniz istenmektedir. Anında çekip yükleyebileceğiniz fotoğraf adımından sonra ise ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha önce verdiğiniz bilgilerde ekranda bulunacaktır. Kredi Kartı Sahibinin Adı Soyadı, Kart tipi, Başvuru yapılan kart adı gibi daha önceden verdiğiniz bilgiler doğru ise ödemenizi gerçekleştirip Passolig kartı sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here