Kuryenet Nedir?

0
480
Kuryenet Nedir?

Kuryenet ülkemizde dağıtım hizmetleri veren seçkin bir posta işletmesi ve ilk barkod takipli uygulamayı başlatarak diğer şirketlere öncü olan bir dağıtım firmasıdır.

Kuryeneti Neden Tercih Etmeliyim?

Posta işletmelerinde genel olarak müşterilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri kaybolan ve teslim alınamayan belgelerdir. Bu sorunu köklü olarak çözen Kuryenet, bu hususu fazlasıyla önemsediği için diğer firmalara örnek bir işletme olma statüsü taşımaktadır.

Kargo gönderilerinde takip uygulamasına yer veren Kuryenet, maddi manevi önem taşıyan gönderiler için ilk akla gelen isim olmuştur. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemseyen bir firma olduğu için kargo hususunda çekinmeden gönderimlerinizi Kuryenet aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kuryenet Nedir?

Gönderi Güvenliği Nasıl?

Kuryenet, alıcılara güvenle teslimat sağlamak için gönderinin alıcıya teslim edilmesine kadar olan süre içerisindeki tüm hareketleri kayıt altına almakla birlikte bu kaydı 2 yıl süreyle saklamaktadır. Gönderiler fiziki olarak güvenlik altındadır ve acenteler bu gönderileri kamera sistemi ile izlemektedir. Gönderiler özel kutularda paketlenmekte olup bu kutular patlama ve yırtılmalara karşı bir önlem olarak üretilmiştir.

Teslimat Süreleri Nedir?

Kuryenet gönderi teslimatını 15 iş günü içerisinde 2 kez uğrama yaparak sağlamaktadır. İlk uğramalarda çeşitli sebeplerle gönderimi sağlanamayan gönderiler için en geç 15 gün içerisinde 2.kez uğrama yapılmaktadır. Bu hususta Kuryenet, müşteri ile iletişime geçerek müşteriden randevu alır ve belirlenen günde gönderi teslimatı sağlanır.

Kuryenete Nasıl Ulaşabilirim?

Kuryenete internet ve telefon numaraları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kuryenete internet aracılığıyla www.kuryenet.com.tr sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Bu site üzerinden kişiler, kişiye özel şifre yardımıyla kargo takibini sağlayabilir veya her türlü öneri ve şikayet isteklerini iletişim bölümünden firmaya iletebilirler.

Kuryenet İletişim Numaraları; 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 bu numaralardan kuryenete ulaşıp gönderimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here