Cigna Finans Hayat Sigortası ile Geleceğiniz Garanti Altında

0
325
Cigna Finans Hayat Sigortası ile Geleceğinizi Garanti Altında

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan QNB Finansbank ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Cigna Sigorta şirketinin ortaklığından oluşuyor. Sigorta şirketleri arasında sıra dışı hizmetleri ve ürünleri ile fark yaratan Cigna Finans, hayat sigortası ürünleri ile olası riskler karşısında maddi güvence sunuyor ve geleceğe güvenle bakılmasını sağlıyor.

Cigna Finans Hayat Sigortası Nedir?

Geleceğinizi güvence altına almak, hayatın beklenmeyen kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlamak amacıyla yapılan hayat sigortası ile vefat halinde geride kalan sevdikleriniz için bir maddi güvence oluşturuluyor.

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile Tam Destek

Cigna Finans Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile sigortalıya kanser hastalığına yakalanması durumunda destek sunuyor. Kansere İnat Yaşasın Hayat sigortası kapsamında kanser teminatı ve vefat teminatı bulunuyor. Sigorta süresi boyunca poliçede belirtilen kanser türlerinden herhangi birine yakalanıldığında, poliçede yer alan tehlikeli hastalıklar teminatı sigortalıya ödeniyor. Cilt kanseri dışında tüm kanser türleri için geçerli olan teminat, tedavi masrafları için kullanılabildiği gibi diğer ihtiyaçlar içinde kullanılabiliyor. Sigortalı olunan dönemde vefat hali olursa poliçede yer alan vefat teminatı poliçede belirtilen lehtar ya da yasal varislere ödeniyor.

Benim Seçimim Hayat Sigortası ile Sigortalının Özgür Seçme Hakkı

Sigortalının kendi belirlediği ihtiyaçları doğrultusunda yapılan Benim Seçimim Hayat Sigortası, 9 farklı teminat seçeneği sunuyor. Sigorta ürününün ana teminatı vefat teminatı oluyor. Büyük yanıklar, multiplsklerozis, koma durumu, aort ameliyatları, kalp kapakçığı değişimi, körlük durumu, felç durumu, organ nakli, böbrek yetmezliği, kalp krizi, inme, açık kalp ameliyatı, kanser gibi hastalıkları kapsayan Tehlikeli Hastalıklar Teminatı ile sigorta poliçesini şekillendiren Cigna Finans, size özel hayat sigortası seçeneği sunuyor. Standart hayat sigortası teminatlarında yer alan teminatların yanı sıra kaza sonucu hayat boyu süren bir engele sahip olma, tehlikeli hastalıklara yakalanma, toplu taşıma araçlarında meydana gelebilecek kaza sonucu vefat gibi durumları da bünyesinde barındıran Benim Seçimin Hayat Sigortası prim ödemelerini de özelleştiriyor.

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile Sigortalının Yaşam Standartları Koruma Altında

Uzun Süreli Hayat Sigortası, sigortalının vefatı halinde poliçede belirttiği lehtarlarına ya da yasal varislerine belirtilen miktarda ödeme yapıyor. Sigortalının ailesi ve sevdiklerinin yaşam standartlarını güvence altına alan sigorta ürünü sigortalının kaza sonucu sakatlık durumunda da sigortalıya maddi destek sunuyor. Kredi, fatura gibi tüm masraflar için sigortalının dilediği gibi harcamasına fırsat tanıyan Uzun Süreli Hayat Sigortası’nın kapsamında Vefat Teminatı ve Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı yer alıyor.

Kendinizi ve ailenizin geleceğini güvence altına almak için çözümler sunan Cigna Finans’ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden yararlanabilir, hayatınızda karşılaşabileceğiniz olası risklere karşı önleminizi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here