Bitconnect Nedir?

0
178
BitConnect Nedir?

Sanal para birimleri olan kripto paralar, piyasaya çıktıkları günden beri yoğun bir ilgi görmektedirler. Bu ilgilere bağlı olarak artan talepler ya da, diğer para birimlerinde yaşanan sorunlar neticesinde yeni kripto paraların piyasaya çıktıkları görülmektedir.

Bu sanal paralardan biri olan ve gün geçtikçe ilgi gören Bitconnect Coin, kullanıcılar için bir çok özellik ve avantajlar ile hizmete sunulmuştur.

BitConnect Coin Nedir?

BitConnect

BBC olarak da adlandırılan Bitconnect, piyasadaki bir çok kripto paraya alternatif olarak çıkmıştır. Bitconnect Coin yetkilileri, bu para birimini en risksiz, çok karlı ve kolay olarak tanımlamaktadırlar.

2016 yılında kripto para dünyasında yerini alan Bitconnect Coin, merkezi olmayan bir para birimi olarak, Blockchain teknolojisinden yararlanan bir sistem dahilinde, hem coin hem de mining sistemlerine yer vermektedir. Bitconnet Coin değeri 2017 yılından itibaren ciddi bir yükselişe geçmiştir.

BitConnect Özellikleri ve Önemli Yönleri

Hem mining koruma sistemi yani Proof of Work, hem de coin koruma sistemi yani Proof of Strake sistemlerini, BCC’de görmek mümkün. Mining yapmak isteyenler kullanıcıların, iyi bir bilgisayara ve iyi bir işlemciye sahip olmalarına bağlı olarak yüksek kazançlar elde etmelerini mümkün kılmıştır.

Litecoin, Bitcoin gibi sistemlerin, mining yapma evrelerinde pek yeterli olmadıkları görülmektedir. Bitconnect Coin için, Binance vasıtasıyla yatırım yapmak mümkündür. Dikkat edilecek husus, kişilerin hesep güvenliğini sağlamak için, hesap dengelerine dikkat etmeleridir. Bitconnetc Coin’in eşler arasında transfer yapmaya imkan veren ilk coin sistemi olduğunu da belirtmek gerekir.

Sistem üzerinden trading, referrals ve lending şeklinde para kazanmak da mümkündür. Bunun için kullanıcıların, kazançlarını wallet’ta tutmaları gerekir. Bitconnet Coin için, hem tarayıcı üzerinden hem de mobil üzerinden yatırım yapılabilmektedir.

BitConnect (BCC) Nasıl Alınır?

Bitconnect Coin alım-satım işlemleri Türkiye’de, bitcoin alım satımını gerçekleştiren borsaların olmaması nedeniyle henüz yapılamamaktadır. Bitconnect Coin, almak isteyenlerin yurt dışı borsalarını kullanmaları gerekmektedir.

BitConnect Coin’in Amacı Nedir?

Bitconnect Coin’in temel amacı, dünyada ilk eşler arası bitcoin transferini gerçekleştirme ve ödünç verme platformunu kurmaktır. Ek olarak, kullanıcıların kendiliğinden para ödemelerine ve otomatik olarak faiz kazanmalarına imkan tanımaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here