Bitcoin ve Altcoin Borsalarının Komisyon Oranları

0
246
Bitcoin ve Altcoin Borsalarının Komisyon Oranları

Bankaların yüksek komisyon oranları, sanal ortamdaki ödeme sistemlerinin komisyon oranları yükseldikçe komisyon ücretlerine dikkatler çekildi.

Bitcoin ve diğer altcoinlerin de çıkma sebepleri ve kullanılabilirlik özellikleri bu altyapıyla oluşturulmuştu. Çoğu yatırımcı veya alışveriş sistemini teknolojik olarak kullananların Kripto para piyasasını tercih etmelerinde en önemli etken buydu. Ancak günümüz şartlarında kripto para piyasası da komisyon oranlarıyla işlem yapmaktalar.

İster yatırımcı olun ister alışveriş için kripto paralar kullanın komisyon oranlarını mutlaka inceleyerek işlemlerinizi gerçekleştirin.

En Düşük Ücretler/ Güvenilir Değişimler

Bitcoin ve Altcoin

GDAX – GDAX yalnızca büyük 3’e (Bitcoin, Ethereum, Litecoin) odaklanırken, ücretler standart bir % 0.25 komisyon oranları kullanmaktadır. GDAX’da sağladığınız avantaj Coinbase’e bağlı olması, paranın hiç bir ücret ödemeden bir döviz hesabına aktarılmasında size büyük kolaylık sağlamasıdır.

Binance – Ticaret altkümeleri için sıcak bir yer ve ticaret ücretleri azdır. Esnaflar için sadece % 0.1 ücret ve platforma yerleştirilmiş olan Binance madeni parayı kullanırsanız daha da düşük olabilir.

CEX.io – İngiltere merkezli CEX.io bu listeyi yapar çünkü borsaların çoğunun% 0.25’lik standart bir ücreti var, ancak yalnızca ticaret başına% 0.20 ücretinde! Sağlam bir kullanıcı arayüzü ile kombine edilerek kullanılıyor.

Kucoin – Bazı borsalarda karşılaşılan son sıkıntılar ile Kucoin gibi yerler hızlandı ve kullanıcılara istediklerini verdi. Komisyon ücretleri sadece % 0.1 olan Binance’a çok benziyor.

CoinExchange – Bu yeni bir döviz ama son zamanlarda ticaret yapabileceğiniz çok miktarda madeni para ile ortalama bir kazanç elde etti ve ücretler sadece ortalama% 0.15 oldu.

Bitpanda – Eğer Avrupa’da yaşıyorsanız, popüler Bitpanda’yı satın alıp, satmak için kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Coinspot – Avustralya tabanlı borsa arayanlar için CoinSpot veya CoinJar’a Avustralyalılar için daha popüler iki seçenek var.

Coinsquare – Kanada kökenli şirketin standart ücreti var.

Komisyon oranları sizleri korkutmasın

Kripto para yatırımına yöneldiyseniz, bu teknoloji gelişmelerine şahit oluyor ve bilgi sahibi oluyorsunuz demektir. Gelecekte, komisyon oranları olmadan yeni çıkacak kripto paraları da deneyimleyebileceğimizi görebileceğiz.

Paylaş
Önceki İçerikBitconnect Nedir?
Sonraki İçerikPopulous Nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here